Never say neverNikdy neříkej nikdy

My story: Sofie's life

Publikováno 05.10.2015 v 15:03 v kategorii My story: Sofie's life, přečteno: 195x

Ahoj. Napadlo mě, že vám sem dám ukázku z příběhu, který už nějakou dobu píšu, a pokud budete chtít, budu postupně přidávat kapitoly ;)
Sofie je obyčejná 13-ti letá americká školačka. Žije v New Yorku, chodí na tu nejlepší školu, je docela hodně bohatá, ale přesto jí něco chybí. Nemá ani mámu ani tátu, je sirotek. Bydlí sice v tom nejlepším dětském domově, ale i tak by radši žila s rodiči. Její rodiče záhadně zmizeli, když Sofii byli 4 roky. Jeli do Ruska na 2 měsíce kvůli práci, a už se nevrátili. Odkázali jí hodně peněz, ale Sofie by byla nejradši s nimi. I přes stinné stránky ve svém životě má nejlepší kamarádku Aniku a v dětském domově 'tetu' Dianu, která jí dělá náhradní mámu.
Když se ve škole pořádá zájezd do Ruska, Anike a Sofie ani chvilku neváhají a přihlašují se. Všechno se zdá být v pohodě, dokud...
Opravdu je Sofie tak obyčejná, jak si myslí? Opravdu se její rodiče ztratili? Opravdu pochází z New Yorku? Nebo je všechno úplně jinak?

Jestli chcete, abych příběh psala, napište mi to do komentářů :) Pokud bude víc jak 3 souhlasů, příběh sem dám. Pokud tu nebude nic, příběh nebude, a pokud bude třeba jen jeden souhlas tak možná příběh dám :)

✿ Ellisa ✿

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • ♥ Lenča ♥ 05.10.2015 v 18:08 Wow, zajímavé :)
  Taky píšu :)
  Jinak určitě piš kapitoly ;)


 • ✿ Ellisa ✿ 05.10.2015 v 20:18 Díky :) Jj četla jsem ;)


 • Elizabeth 07.11.2015 v 23:00 Určo piš, jsem zvědavá! ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Snad se vám tu líbilo a přijdete se zae podívat, co je nového :-)