Never say neverNikdy neříkej nikdy

Informace

Publikováno 01.10.2015 v 20:38 v kategorii Úvod, přečteno: 202x

Ahoj. Po dlouhé době jsem se rozhodla napsat další článek.
Omlouvám se, že jsem dlouho nic nepsala, ale na gymnáziu je to přece jen těžší. V sekundě jsme hodně měli exkurze a výlety, nyní v tercii pro změnu pomáháme primánům, někdy i sekundánům. Je to u nás, dá se říct, povinnost. Může nám to i zlepšit prospěch. Každý student vždy pomáhá těm mladším v tom předmětu, který mu jde. Já pomáhám v Nauce o drahých kamenech (sekunda) a Bylinkářství (v primě, a občas i v sekundě).
Pokusím se přidávat články jak to půjde. Nebude to každý den.
A na co se zaměřím? Tak především to bude hudba, něco málo z mého života, a něco i z nadpřirozena. Budou tu i moje názory, návrhy na knihy, filmy, seriály, budu psát i o zvířatech, možná něco i ze záhad. Možná napíši i nějaký můj příběh. Zkrátka blog o všem možném :)

Vaše Ellisa :)

Komentáře

Celkem 4 komentáře

 • Kathy 03.10.2015 v 19:51 Štípněte mě někdo !!!!! Prosím !!! Ell..Elis? Jsi to opravdu ty ? Tak já potřebuji štípnout !

  Dobře štípnu se sama *au*
  Vítám tě zpět ! Mezi nás :) ;) Určitě víš že u mě se toho hoodně změnilo a tak tě tu zase vítám ! Ani nevíš jak si mi chyběla :)


 • ✿ Ellisa ✿ 04.10.2015 v 09:53 Claudia: Vím, co se změnilo, blogy jsem četla a čtu pořád, takže jsem v obraze ;) A jinak díky :)


 • Kathy 04.10.2015 v 10:17 Ellisa: aha tak to jo ;)


 • ✿ Ellisa ✿ 04.10.2015 v 20:19 :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Snad se vám tu líbilo a přijdete se zae podívat, co je nového :-)